شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری
شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری
بیانیه حریم خصوصی

حريم شخصي شما مراجعه كننده محترم به پورتال شركت توزيع نيروي برق استان چهارمحال و بختياري براي ما محترم شمرده مي‌شود. حفاظت بيشتر از حريم خصوصي افراد در شبكه، نه تنها موجب حفظ امنيت كاربران مي‌شود، بلكه باعث اعتماد بيشتر و مشاركت آنها در فعاليت‌هاي جاري مي‌گردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ي نوع و نحوه‌ي استفاده از اطلاعاتي است كه در هنگام بازديد از اين سايت، از جانب شما دريافت مي‌گردد.

-          دراين بيانه كه آن را "بيانيه حريم شخصي" مي‌ناميم:

·       منظور از "ما/ سازمان " شركت توزيع نيروي برق استان چهارمحال و بختياري مي باشد؛

·        مخاطب تمام افرادي هستند كه به وب سايت/پورتال ما مراجعه كرده و يا از خدمات ارائه شده در وب سايت/پورتال ما استفاده مي‌نمايند.

-          اين سازمان براساس ماده 7 تصويب نامه شماره 1127128 شوراي عالي اداري مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و كاربران وب سايت/پورتال خود دانسته و از كاربران آن دسته از اطلاعات را كه فقط به منظور ارائه خدمات كفايت مي‌كند، دريافت كرده و از انتشار آن يا در اختيار قراردادن آن به ديگران خودداري مي‌نمايد.

-          برخي از اطلاعات شما در هنگام بازديد از صفحات وب سايت و يا ثبت نظرات و ارتباط با ما، ثبت مي‌گردند. اطلاعات جمع‌آوري شده از بازديدكنندگان، صرفاً براي بهبود كيفيت خدمات و محتواي سايت مورد استفاده قرار مي‌گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را بدون اطلاع و اجازه‌ي قبلي، با فرد يا موسسه‌ي ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.

همچنين براي تبادل امن اطلاعات از پروتكل HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure ) استفاده مي گردد. HTTPS  شامل يك ارتباط بر روي پروتكل انتقال ابرمتن است كه توسط امنيت لايه انتقال رمزگذاري مي‌شود. مهم‌ترين اهداف استفاده از HTTPS  اصالت‌سنجي وبگاه، حفاظت از حريم خصوصي و يكپارچگي داده‌هاي انتقالي است.

-          توجه داشته باشيد كه برخي از اطلاعات شخصي شما، هنگامي كه پيام و يا نظري را ارسال مي كنيد، در اختيار عموم قرار گرفته و ممكن است اين اطلاعات، خارج از كنترل ما موجب سوء‌استفاده‌هاي احتمالي و ارسال پيام‌هاي ناخواسته از سوي ديگران شود.

 ثبت نشانی IP شما به ما کمک میکند تا در تشخیص و رفع مشکالت مربوط به سرویسدهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

نکته :   توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمتهای سایت ارسال میکنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده های احتمالی و ارسال پیامهای ناخواسته از سوی دیگران شود.

-          در آخر خاطر نشان مي‌سازد اين بيانيه حفظ حريم شخصي درمورد نحوه جمع آوري و استفاده ز اطلاعات توسط وب سايت/پورتال هايي كه شركت توانير كنترلي برروي آن ها ندارد، صدق نمي كند. اگر از يك وب سايت كه ما به آن اشاره كرده ايم و يا به آن پيوند (لينك) داده ايم، بازديد مي كنيد، بيانيه حفظ حريم شخصي همان وب سايت را، قبل از ارائه اطلاعات به آن، مطالعه نماييد.

-          با توجه به امكان تغييرقوانين و يا خط مشي فعاليت سازمان، حق ايجاد تغيير در اين بيانيه براي ما محفوظ است.

-          درصورتي كه سوال يا نظري درمورد بيانيه حفظ حريم شخصي شركت توانير داريد، با پست الكترونيكي info(at)chb-edc.ir با ما تماس بگيريد.

 

 

تاریخ به روزرسانی:
1400/01/23
تعداد بازدید:
2868
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال ۱۴۰۱ سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین »
آدرس: شهرکرد ، بلوارشریعتی  ، تقاطع خیابان فردوسی
تلفن خانه:   3- 32254740  نمابر: 32228476
تلفن گویا: شماره 121 جهت انجام خدمات غیرحضوری
پست الکترونیک:   info[at]chb-edc.ir
روزهای کاری شرکت
شنبه تا چهارشنبه : از ساعت 7 الی 15:15
روزهای پنج شنبه : تعطیل
کانال اطلاع رسانی سروش کانال اطلاع رسانی سروش
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری می باشد.
Powered by DorsaPortal