شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری
شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری
دسته بندی مطالب
افتتاح چند طرح روشنایی معابر در بروجن استان چهارمحال وبختیاری
.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری با حضور مدیر عامل و برخی مسئولین این شرکت ، شورا وشهردارشهر بروجن ، چند طرح روشنایی معابر درسطح این شهر با اعتباری بالغ بر20 میلیارد ریال  افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

مهندس مجید فرهزاد مدیر عامل شرکت توزیع برق استان در تشریح این خبرگفت : این طرح ها شامل احداث شبکه روشنایی بلوار بهشت ، خیابان طوس ، خیابان معرفت ، اصلاح وبهینه سازی روشنایی خیابان 15 خرداد و ... می باشد که هدف از اجرای آن تسهیل در عبور و مرور مسیرخودرویی ، عابرین وبهبود مبلمان شهری می باشد.

وی با اشاره به اینکه بهینه سازی شبکه های فشار متوسط ، فشار ضعیف  وتوسعه شبکه روشنایی در سطح این شهرستان جزء طرح های آتی  این شرکت می باشد گفت : از مردم سطح استان انتظار داریم با توجه شروع فصل گرما وپیک بار مصرف با صرفه جویی و مدیریت مصرف ، صنعت برق استان را در تامین برقی پایدار و مطمئن یاری کنند.

ایشان در پایان سخنان خود به غیر قانونی بودن مصرف برق جهت استخراج بیت کوین اشاره کرد و گفت  نصب ماینرهای بیت کوین در منازل ، مناطق صنعتی ، کشاورزی و... با توجه به خسارات آن به شبکه های برق رسانی ولوازم برقی منازل مردم خلاف و مقایر با قوانین ، مقررات و اصول شرعی می باشد و شهروندان در صورت مشاهده این موضوع ، مراتب را ازطریق تلفن پاسخگوی 121 گزارش دهند.

مهندس ولیان شهردار شهر بروجن نیز در آیین افتتاح این پروژه اقدامات شرکت توزیع برق استان در شهرستان بروجن را قابل تقدیر دانست و از مسئولین این شرکت قدر دانی نمود.

تاریخ:
1399/02/24
تعداد بازدید:
120
منبع:
سال 1398، سال رونق تولید
آدرس: شهرکرد ، بلوارشریعتی  ، تقاطع خیابان فردوسی
تلفن خانه:   3- 32254740  نمابر: 32228476
تلفن گویا: شماره 121 جهت انجام خدمات غیرحضوری
پست الکترونیک:   info(at)chb-edc.ir
ساعات کار شرکت : همه روزه بجز روزهای تعطیل
شنبه تا چهارشنبه : از ساعت 7:15 الی 14:15
روزهای پنج شنبه : ازساعت 7:15 الی 13:15
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری می باشد.
Powered by DorsaPortal