شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری
شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری
دسته بندی مطالب
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان : محوریت اجرای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان ها وادارات کسب رضایت عمومی است.
.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری مهندس مجید فرهزاد مدیر عامل این شرکت در جلسه شورای فرهنگی شرکت که بامحوریت امر به معروف ونهی از منکر با حضور معاون و دیگر مسئولین ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان برگزار شد،  خاطر نشان کرد : محوریت اصلی اجرای امر به معروف ونهی از منکر در سازمان ها وادارات بویژه صنعت برق استان کسب رضایتمندی مردم می باشد.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف ونهی از منکر از دیدگاه حضرت علی (ع) بعنوان قوام دین بیان شده و از فروع دین مبین اسلام می باشد ، گفت : اجرای امر به معروف ونهی از منکر در ادارات و نهادها در برگیرنده همه سطوح من جمله مدیریت ارشد ، معاونین  وسایر کارکنان می باشد.

آقای قدیری معاون ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان نیز در این جلسه  ضمن تقدیر از شورای فرهنگی این شرکت در جهت اقدامات وفعالیتهای مطلوب حوزه امر به معروف ونهی از منکر ، گفت :  یکی از توطئه های دشمنان ایران اسلامی ، گرفتن نیروهای ارزشی همچون شهیدحاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده بود که از اسوه های عامران به معروف وناهیان ازمنکر بودند .

وی با اشاره به اینکه از دیگر توطئه های دشمنان ایجاد خط انحراف برای منحرف کردن شخصیت ها و افراد می باشد گفت : حسن برخورد و رفتار مناسب ، داشتن وجدان کاری ، عدم تجسس در امور شخصی دیگران ، حفظ اسرار شخصی و حراست از منابع سازمان ها ، ایثار در خدمت رسانی به مردم ، داشتن روحیه انتقاد پذیری و تقدیر از کارکنان مبتکر ، وظیفه شناس و فعال از جمله مصادیق امر به معروف می باشد.

 آقای قدیری سوء استفاده از موقیعت های شغلی و امکانات دولتی ، تکبر ، سهل انگاری در انجام وظیفه ، ترک خدمت ، اسراف ، ترویج مصرف گرایی و قصور در انجام وظیفه را از جمله مصادیق منکر در حوزه ادارات برشمرد.

در پایان این جلسه ابلاغ اعضای شورای امربه معروف ونهی شرکت توزیع نیروی برق استان صادر وبه آنها تحویل گردید.

 

تاریخ:
1400/08/16
تعداد بازدید:
243
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400 سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
آدرس: شهرکرد ، بلوارشریعتی  ، تقاطع خیابان فردوسی
تلفن خانه:   3- 32254740  نمابر: 32228476
تلفن گویا: شماره 121 جهت انجام خدمات غیرحضوری
پست الکترونیک:   info(at)chb-edc.ir
روزهای کاری شرکت
شنبه تا چهارشنبه : از ساعت 7 الی 15:15
روزهای پنج شنبه : تعطیل
کانال اطلاع رسانی سروش کانال اطلاع رسانی سروش
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری می باشد.
Powered by DorsaPortal