ENGLISH
پشتیبان سربازان سلامت هستیم/ فعالیت 60 اکیپ عملیاتی برق برای شرایط بحران کنونی 1399/01/11
پشتیبان سربازان سلامت هستیم/ فعالیت 60 اکیپ عملیاتی برق برای شرایط بحران کنونی

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری مهندس مجید فرهزاد مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا این شرکت همگام با سایر نهادها به منظور رفاه حال شهروندان از نخستین روزهای اعلام شرایط ویژه، اقدامات پدافندی خود را برای جلوگیری از شیوع این ویروس آغاز کرده و با برقراری شرایط خاص، اقدامات مختلفی از جمله اطلاع رسانی به کارکنان، توسعه و بروز رسانی زیر ساخت‌های ارائه خدمات غیر حضوری، ضدعفونی مستمر محل کار کارکنان  و ... را در دستور کار خود قرار داد.

با یک سوم پرسنل کار می‌کنیم

وی با بیان اینکه با صدور اطلاعیه‌های فراگیر در سطح استان خدمات غیرحضوری خود به مشترکین را اطلاع رسانی کردیم، گفت: به استناد مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و مصوبات ابلاغی وزارت نیرو و استاندار محترم، در این شرکت نیز همانند سایر دستگاه‌های اجرایی، نیروهای شیفتی و عملیاتی و مرکز 121 بطور کامل و به صورت شبانه روزی در محل کار خود هستند و نیروهای اداری و مالی تا 15 فروردین 99 با حدود یک سوم ظرفیت پرسنل خود فعالیت خواهند داشت.

60 اکیپ عملیاتی در حالت آماده باش قراردارند

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری افزود: از آنجا که برق پایدار و مطمئن در این شرایط حساس نیاز ضروری حوزه درمان و بهداشت است و این شرکت همگام با سایر نهادها پشتیبان سربازان سلامت می باشد ، حدود 60 اکیپ عملیاتی که قابل افزایش در شرایط بحران به یکصد اکیپ است، با تجهیزات کامل مشغول و در حالت آماده باش مستقر می باشند و کلیه تمهیدات لازم را دراین خصوص اتخاذ کرده‌ایم.

مردم در خانه بمانند

وی تصریح کرد: همانند سایر نهادها از مردم می‌خواهیم که به توصیه‌های بهداشتی بخش درمان کشور توجه کامل را داشته باشند و باهمکاری ویژه خود در موضوع در خانه ماندن و پرهیز از هرگونه تجمع و سفر به قطع زنجیره ویروس کرونا کمک کنند تا هرچه زودتر شاهد پایان شیوع این ویروس در جامعه باشیم و سلامتی را برای خود و هموطنان‌مان به ارمغان بیاوریم.

 ایشان در ادامه به ارائه خدمات غیر حضوری این شرکت اشاره کرد و گفت : خدمات این شرکت از طریق درگاهای غیر حضوری از جمله میز خدمت الکترونیک (سامانه خدمات غیر حضوری) به آدرس: www.chb-edc  ، سامانه پاسخگوی تلفنی 121 ، سامانه پیامکی 1000381121  قابل دسترس عموم می باشد

اجازه خاموشی نمی دهیم

مهندس فرهزاد با اشاره به تشکیل کمپین صنعت برق همیشه بیدار در سطح صنعت برق در سراسر کشور گفت: تشکیل این کمپین موجب ارتقاء آگاهی عمومی در خصوص زحمات شبانه روزی همکاران گمنام صنعت برق درسطح کشور بوده که صنعت برق برای جلوگیری از هرگونه خاموشی در بیمارستان‌ها، چرخش صنعت، کشاورزی، خانگی، و.... شبانه روز تلاش می‌کنند و بیدارند و در شرایط کنونی پشتیبان روشنایی بخش سلامت کشور خواهند بود تا لحظه‌ای خاموشی نداشته باشند و کمافی‌السابق همکاری‌های همه جانبه‌ای  را در بخش های مختلف  بخصوص بخش سلامت کشور خواهند  داشت.
تعداد بازدید: 135
كليه حقوق وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق استان چهارمحال و بختياري مي باشد(استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است)
 
ورود اعضا
بستن
Powered by DorsaPortal