شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری
شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری
دسته بندی مطالب

یکی از مهمترین اهداف شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری در طول سنوات مختلف، ارائه سرویس بهینه به ذینفعان، افزایش رضایتمندی مشتریان، تکریم ارباب رجوع و رعایت مفاد منشور حقوق شهروندی بوده است. در همین راستا، این وظیفه برای شرکت متصور است که نسبت به اخذ نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات مردم و صاحبنظران در حوزه صنعت برق، از طرق مختلف اقدام نماید.

این شرکت خود را موظف می داند تا مقررات، بخشنامه‌ها، آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های تدوین شده در کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی خود را طی فراخوان‌هایی به اطلاع همکاران برساند و از طریق سامانه نظام پیشنهادهای شرکت توانیر به آدرس http://np-chb.tavanir.org.ir/Login.aspx، نظرات و پیشنهادات را که خود انعکاسی از نظرات صاحبنظران و مردم می باشد، پیرامون موارد مختلف جمع آوری و بررسی می نماید. پس از دریافت نظرات، نسبت به اصلاح و سپس تصویب و ابلاغ آن‌ها اقدام می‌شود.

همچنین، این شرکت از طریق سامانه های ذیل، اقدام به اخذ نظرات، انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های مردم در تمامی حوزه های مرتبط با خدمات خود می‌نماید.

دانلود فایل راهبرد مشارکت

 

پیشنهادها و انتقادها به آدرس:

http://np-chb.tavanir.org.ir/Login.aspx

نظرسنجی خدمات به آدرس:

https://www.tavanir.org.ir/pages/nazar.php

تست نظرسنجی خدمات به آدرس:

https://survey.porsline.ir/s/YXPQ5Wz/

 span dir="RTL" style="font-size:12.0pt; line-height:107%;font-family:"B Nazanin";mso-ascii-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-hansi-font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA" lang="AR-SA">نظرسنجی پیش نویس قوانین و مقررات به آدرس:

https://www.tavanir.org.ir/pages/poll.php

 

 

 

شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری

این شرکت با مدیریت برق، در شهرستانهای شهرکرد ، بروجن ، فارسان ، لردگان ، اردل ، کیار ، کوهرنگ ، بن و سامان،  وظیفه توزیع ، تامین ،فروش و خدمات پس از فروش انرژی برق، به بیش از 325 هزار مشترک خود در محیطی با مساحت نزدیک به 16 هزار و 400 کیلومتر مربع را بر عهده دارد.

سال 1400 سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
آدرس: شهرکرد ، بلوارشریعتی  ، تقاطع خیابان فردوسی
تلفن خانه:   3- 32254740  نمابر: 32228476
تلفن گویا: شماره 121 جهت انجام خدمات غیرحضوری
پست الکترونیک:   info[at]chb-edc.ir
روزهای کاری شرکت
شنبه تا چهارشنبه : از ساعت 7 الی 15:15
روزهای پنج شنبه : تعطیل
کانال اطلاع رسانی سروش کانال اطلاع رسانی سروش
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری می باشد.
Powered by DorsaPortal